Atrask „Pušyną“ iš naujo !!!

Pušynas

Viešbutis Druskininkuose

Viešbutis “Pušynas” – tai vieta, kurioje esate visada laukiamas!
Turiningą ir svetingą poilsį Jums garantuojame. Druskininkų kurorto centre įsikūręs 3 žvaigždučių viešbutis džiugina svečius puikiais poilsio sprendimais, išskirtiniu svetingumu ir draugiška aplinka. Viešbutis “Pušynas” kviečia atrasti kurortinio miesto privalumus – unikalų gamtos kampelį, prisotintą grynu oru ir mineralais. Poilsis viešbutyje “Pušynas”, tai galimybė atitrūkti nuo kasdienybės, palepinti savo kūną ir sielą, atgauti fizines ir dvasines jėgas.

 

Išskirtinė architektūra – Druskininkų centre.
Viešbutis “Pušynas” – 5 aukštų išskirtinės architektūros statinys, kurį sukūrė architektai Aušra ir Romualdas Šilanskai. Viešbutis pastatytas 1981 m., primenantis didžiulį pušies konkorežį, nukritusį kurorto centre. Pro jo langus matyti autentiška neogotikinio stiliaus Druskininkų bažnyčia, greta – Druskonio ežeras, Druskininkų vandens parkas, gydyklos, Lynų keltuvas, Nemuno upės pakrantės, pramogų ir nuotykių parkas.

 

Jaukūs ir patogūs kambariai.
Svečiams siūlome siūlome 4 kategorijų 69 kambarius: vienviečius, dviviečius, triviečius ir liukso kategorijos kambarius. Daugelyje kambarių 32 colių įstrižainės televizoriai, palydovinė televizija, bevielis greitas ir saugus internetas, patogios lovos, vonios kambarys, fenai, darbo vieta, spauda (viešbučio fojė).

Rezervacija internetu

Jūsų patogumui, rezervacijos galimybės internetu

Dovanų kuponai

Įsigykite dovanų kuponus internetu

Mūsų partneriai:

Susisiekime:

UAB Druskininkų viešbutis „Pušynas“
Taikos g. 6, LT-66119, Druskininkai
Tel./faks. 8 313 56666
El. Paštas: info@pusynas.lt

Visos teisės saugomos © 2019 Pušynas | Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies)