Specialūs pasiūlymai, akcijos
Plačiau

Specialūs pasiūlymai

Specialūs pasiūlymai, akcijos

  Viešbučio svečiams taikomos specialios nuolaidos:
- 10% nuolaida SPA centro procedūroms (išskyrus SPA kompleksus)
- 10% nuolaida restorano A La Carte meniu (išskyrus alkoholinius gėrimus ir dienos pietus)
- Kosmetikos parduotuvės produktams - 20%
- Apsilankymui pramogų ir nuotykių UNO Parks - 10%
- Sveikatingumo ir gydymo paslaugoms miesto gydyklose - 10%
- Slidinėjimo pramogoms "Snow Arenoje" - 10%
- Dviračių nuomai - 15%

Specialūs pasiūlymai, akcijos.
Apgyvendinimo pasiūlymai

Specialios kainos apgyvendinimui visą rugsėjo mėnesį darbo dienomis: dvivietis kambarys su pusryčiais - nuo 19,00 EUR/asm.
Rezervuoti kambarį galite: https://booking.pusynas.lt/

Skambinti tel: +370 313 56666 arba info@pusynas.lt

SPA centro pasiūlymai
RUGSĖJO MĖNESIO SPECIALIOS SPA AKCIJOS !!! 

Jūros druskos kūno pilingas su vanilės eteriniu aliejumi ir bergamote (30 min.) - TIK 15,00 EUR/asm.
Smulkūs Juodosios jūros druskos grūdeliai švelniai ir tausojamai šveičia kūno odą, šalina suragėjusias negyvas odos ląsteles, gerina odos medžiagų apykaitą ir kraujo mikrocirkuliaciją, suteikia odai elastingumo. Bergamočių aliejus gaivina pavargusią ir išsausėjusią odą. Jūsų oda taps minkštesnė, švelnesnė ir elastingesnė. 
Anticeliulitinė, liekninamoji procedūra su kofeinu „SLIM LOGIC“ (50 min.) - speciali kaina TIK 49,00 EUR/asm. 
Aktyvus kūno šveitimas (5 min.)
Fermentinis šveitimas padeda sustiprinti veikliųjų medžiagų absorbciją ir sustiprina procedūros efektyvumą. Be to, sudėtyje esantis imbieras padeda stimuliuoti kraujotaką ir padidinti drenažą.
Liekninamasis masažas (20 min.)
Masažo metu derinami efektyvūs masažo būdai, kurie, kaip žinoma, išjudina riebalus ir skaido riebalų sankaupas, sudėtyje esantis kofeinas padeda deginti riebalus.
Kūno įvyniojimas (25 min.)
Kūno kaukė padeda nutekėti susikaupusiems skysčiams dėl okliuzinio poveikio, pašalina skysčių perteklių audiniuose dėl alginatų.
***
Visą rugsėjo mėnesį atpalaiduojančiai Negyvosios jūros vandens terapijai taikoma speciali kaina - 18,00 EUR TIK 9,00 EUR/asm. (trukmė - 20 min.).
Pasiūlymas galioja nuo sekmadienio 15:00 val. iki penktadienio 15:00 val. 
***
Visą rugsėjo mėnesį Negyvosios jūros purvo kaukei kūnui taikoma speciali kaina - 44,00 EUR TIK 30,00 EUR/asm. (trukmė - 45 min.)
Negyvosios jūros purvas yra turtingas įvairiais mineralais ir mikroelementais. Purvas tonizuoja, gaivina odą, gerina medžiagų apykaitą, didina elastingumą. Padeda atsikratyti antsvorio, naikina celiulitą. Naudojamas taip pat gydant judamojo aparato, nervų sistemos, virškinimo sistemos, kvėpavimo takų susirgimus.
Pasiūlymas galioja nuo sekmadienio 15:00 val. iki penktadienio 15:00 val. 
Procedūras būtina rezervuoti iš anksto tel: +370 313 56666 arba spa@pusynas.lt
***
Taip pat taikoma 20% nuolaida viešbutyje parduodamai kosmetikai ("Guinot", "Anna Lotan", "Kemon").

Skambinti tel: +370 313 56666 arba spa@pusynas.lt

Restorano pasiūlymai

Viešbučio svečiams restorano A La Carte meniu taikoma 10% nuolaida (išskyrus alkoholinius gėrimus ir tabako gaminius).

Skambinti tel: +370 313 56666 arba restoranas@pusynas.lt

Viešbučio lojalumo programa

Kviečiame užpildyti anketą ir įsigyti lojalumo kortelę. Prisijungdami prie mūsų viešbučio Lojalumo programos galėsite naudotis viešbučio teikiamomis nuolaidomis, privilegijomis bei dovanomis.
Visiems užsiregistravusiems viešbučio „Pušynas“ lojalumo programoje ir įsigijusiems kortelę bus suteikiama:
- nuolaida apgyvendinimui (kambarį užsisakius tiesiogiai) - 10 %;
- nuolaida maitinimui restorane (išskyrus alkoholinius gėrimus) - 10 %;
- nuolaida SPA procedūroms (išskyrus SPA programas) - 15 %;
- nuolaida viešbučio registratūroje parduodamai kosmetikai - 10 %;
- pirties ir sūkurinės vonios kompleksas - 100 %;
- šiaurietiškas ėjimas (60 min.) - 100 %;
- kambaryje, kiekvienos viešnagės metu, svečias gauna papildomai: chalatus, šlepetes, arbatinuką (specialus rinkinys: 4 pakeliai arbatos ir medus).
Lojalumo programos sąlygos ir taisyklės:
- lojalumo kortelę galima įsigyti viešbučio registratūroje, užpildžius lojalumo programos dalyvio anketą;
- klientas, užpildęs anketą sutinka dalyvauti lojalumo programoje ir neprieštarauja, kad jo asmens duomenys būtų  naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais;
- viešbutis įsipareigoja laikytis konfidencialumo, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu;
- lojalumo kortelės negalima dovanoti ar perleisti kitiems asmenims;
- programos dalyviu gali tapti ne jaunesnis kaip 18 metų fizinis asmuo, užpildęs lojalumo programos nario anketą bei pateikęs ją viešbučio administratoriui;
- narystė suteikiama 1 fiziniam asmeniui, ja gali naudotis tik asmuo, kurio vardu užpildyta anketa ir šeimos nariai;
- viešbučio administratorius turi teisę paprašyti svečio asmens dokumento, patvirtinančio narystės tapatybę;
- nuolaida netaikoma viešbučio specialiems bei akcijiniams pasiūlymams;
- lojalumo programos narys privalo pranešti apie narystę viešbučio administratoriui rezervacijos metu;
- nuolaida lojalumo programos nariui suteikiama galutinio atsiskaitymo už paslaugas metu;
- pasikeitus lojalumo programos dalyvio asmens duomenims, apie tai būtina pranešti viešbučio administratoriams telefonu tel. 8 313 56666;
- dalyvavimas lojalumo programoje gali būti nutrauktas nariui pateikus raštišką prašymą;
- viešbutis pasilieka teisę keisti lojalumo programos sąlygas ir privilegijas.

Veikla ir pramogos Druskininkuose
- „UNO PARK“ PRAMOGŲ PO ATVIRU DANGUMI KARALYSTĖ. Ne tik vaikus ir paauglius, bet ir mėgstančius aktyvų poilsį suaugusiuosius sužavės pramogos „UNO Park“ pramogų komplekse Druskininkuose. Tai didžiausias tokio tipo parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. 
- SLIDINĖJIMAS DRUSKININKUOSE VISUS METUS VEIKIANČIOJE „SNOW ARENOJE“. Jei karštą vasaros dieną norite atsigaivinti ir pasimėgauti žiemiška pramoga – slidinėjimu, jūsų lauks „Snow Arena“. Joje rasite dviejų lygių pradedančiųjų trasas ir ilgąją pagrindinę trasą, kurioje slidinėjama ne tik slidėmis, bet ir snieglentėmis. 
- DRUSKININKŲ VANDENS PARKAS PAGRINDINIS TRAUKOS CENTRAS. Tiek žiemą, tiek vasarą 30 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją užimantis Druskininkų vandens parkas pasitinka 30-ies laipsnių šiluma, 9-ių metrų palmėmis, 22 pirtimis bei visiškai atsipalaiduoti leidžiančiais egzotiškais masažais. Druskininkų vandens parkas – tobulai pritaikytas vaikams. Vandens parko 20-ies pirčių erdvė džiugina vertinančius pasyvų poilsį bei atpalaiduojančią atmosferą. 
- GRŪTO PARKAS. 2001 m. Druskininkų pašonėje įkurtas ir atidarytas Grūto parkas. Į Grūto parką suvežti garsiausi sovietmečio paminklai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Muziejaus ekspozicija eksponuojama ir po atviru dangumi, ir patalpose. Specialiai vaikams įkurti mini zoologijos sodas ir luna parkas (kiek primenantis sovietinius vaikų atrakcionų parkus).
- LYNŲ KELIAS. Vienas naujausių lankomų objektų Druskininkuose – tai lynų keltuvas, priskiriamas ekologiniam transportui. Šiuo metu pagrindinėje stotelėje prie vandens parko įrengti 4 dešimties vietų keltuvai. Keltuvais visi pageidaujantieji perkeliami kitapus Nemuno – prie „Snow Arenos“. Keltuvų langai – skaidrūs, todėl miesto svečiai bet kokiu oru gali grožėtis panorama – miškais, Nemuno vingiais, miesto vaizdais.
- KAROLIO DINEIKOS PARKAS. Druskininkuose lankytojus it magnetas traukia Karolio Dineikos parkas. Jame gausu treniruoklių, akmenukų takelių, įrengta vaikų žaidimų aikštelių, poilsio zonos, galima maudytis po kaskadomis ir netgi pasikaitinti pirtyse. Šiame parke gydoma unikalia metodika, kai derinamos saulės, oro bei vandens procedūros, mankšta bei teigiamos emocijos.
- DRUSKININKŲ MIESTO MUZIEJUS. Jei norite dar geriau susipažinti su Druskininkais, aplankykite miesto muziejų. Muziejus įkurtas nuostabioje viloje – šį statinį daugelis vadina miesto vizitine kortele. Muziejuje nuosekliai pateikiama kurorto istorijos ekspozicija, gausu ikonografinės ir archyvines medžiagos, o muziejaus terasose organizuojami įvairūs renginiai.
Turite klausimų? Parašykite mums!