Atrask „Pušyną“ iš naujo !!!

Jauki Restorano aplinka

Viešbutis Druskininkuose, Poilsis Druskininkuose

Atrask “Pušyno” restoraną iš naujo!
Pristatome naują meniu ir kviečiame atrasti naujus potyrius ir emocijas “Pušyno” kulinarinėje kelionėje. Klasikinė europietiška virtuvė ir autentiški Dzūkų krašto patiekalai maloniai nustebins skonių subtilumu ir patiekalų pateikimo estetika. Dirbame atsakingai ir tvariai, glaudžiai bendradarbiaudami su gamta ir jos gėrybėmis. Kviečiame visa tai atrasti.Restorano A-La-Carte meniu rasite ČIA.

 

Restoranas “Pušynas” puikus pasirinkimas Jūsų išskirtinei šventei.
Klasikinio interjero restoranas dekoruotas sendintu natūraliu ąžuolu, panoraminiai langai ir subtilios detalės – tai puiki vieta Jūsų proginei vakarienei, furšetui, banketui. Virtuvės virtuouzė Loreta ir kūrybinga jos komanda sukurs išskirtinius kulinarinius šedevrus vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams ir kitiems proginiams pokyliams. Furšetų ir banketų meniu rasite ČIA.

 

Taupantiems laiką – užkandžių rinkiniai. Savo stalą papuošite ir svečius nustebinsite išskirtiniais vieno kąsnio užkandžiais. Jums tereikia įvardinti asmenų skaičių, mes pasiūlysime patį optimaliausią užkandžių variantą. Užkandžių menių rasite ČIA.

 

 

 

Gardus puodelis kavos Druskininkų centre. Mūsų restorane Jūsų paslaugoms Lavazza “CREMA E AROMA ESPRESSO” kavos pupelės (natūrali arabika; Brazilija). Kavos, paruoštos iš šio pupelių mišinio, skonis yra intensyvus, o džiovintų vaisių poskonis ilgai išliekantis.  Pupelių mišinys yra „nekaprizingas“gaminant kavą, tad tiek dėl skonio, tiek ir dėl savo universalumo ruošiant kavą, šis mišinys yra užsitarnavęs „aukso viduriuko“ titulą.

 

Skaniausios midijos Druskininkų mieste.
Mūsų restorano pasididžiavimas – laiko patikrintas, dieviškai skanus receptas – Troškintos Midijos baltojo vyno – grietinėlės padaže ir dar keletas tik mūsų virėjų žinomų slaptų ingredientų. Porcijos kaina nuo 9,00 €.

 


Darbo laikas: VII – IV nuo 8:00 iki 21:00 val., V – VI nuo 8:00 iki 23:00 val.

Rezervacija internetu

Jūsų patogumui, rezervacijos galimybės internetu

Dovanų kuponai

Įsigykite dovanų kuponus internetu

Mūsų partneriai:

Susisiekime:

UAB Druskininkų viešbutis „Pušynas“
Taikos g. 6, LT-66119, Druskininkai
Tel./faks. 8 313 56666
El. Paštas: info@pusynas.lt

Visos teisės saugomos © 2019 Pušynas | Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies)