Specialūs pasiūlymai, akcijos
Plačiau

Konferencijos

Verslo erdvė Jūsų tikslams
Norite pakeisti triukšmingą miesto aplinką ir ramiai aptarti verslo klausimus? Pasiilgote aktyvaus poilsio gamtoje – Druskininkų kurortas ir viešbutis "Pušynas" tam tinkama vieta ir puikus pasirinkimas. Verslo erdvė, apgyvendinimas, maitinimas ir SPA malonumai – viskas po vienu stogu. Jūsų paslaugoms 80 m2 universali, skirta įvairiems renginiams salė. Pasidalinkite savo norais ir idėjomis, o mes pasirūpinsime jų įgyvendinimu, renginio detalėmis, techniniu aprūpinimu, puikia atmosfera ir gera nuotaika. 
Salė Jūsų renginiui
Viešbučio konferencijų salė puiki vieta darbo susitikimams, konferencijoms, seminarams ar mokymams. Galime paruošti salę teatro, klasės ir U raidės stiliumi. Renginio dalyviai bus apgyvendinti komfortabiliuose vienviečiuose ir dviviečiuose viešbučio kambariuose. Laisvu laiku turės galimybę naudotis jaukia garinės pirties ir sūkurinės vonios erdve bei pasirinkti SPA centro siūlomas procedūras. Restoranas tiekiantis šviežią ir kokybišką maistą, pasirūpins Jūsų kavos pertraukėlėmis bei verslo pietumis.
Privačios Jūsų šeimos šventės

Mes Jums ruošiame šventę, o Jūs švenčiate! Kviečiame švęsti didžiąsias metų šventes, krikštynas, vestuves, gimtadienius ar kitas Jums svarbias sukaktis. Šventiniu stalu pasirūpins išradinga mūsų virtuvės komanda, pagal Jūsų individualius poreikius bei planuojamą biudžetą. 

Reorganizuosime erdvę pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius
Poreikiui esant viešbučio konferencijų salė reorganizuojama ir pritaikoma įvairaus pobūdžio veikloms, aktyviems užsiėmimams. Salė nuomojama esant 15 ir daugiau renginio dalyvių, taip pat stovykloms su grupės apgyvendinimu viešbutyje. Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės tel:  +370 696 94662 arba sales@pusynas.lt
Stebėk sporto rungtynes dideliame ekrane
Kviečiame visus sporto megėjus stebėti rungtynes dideliame ekrane viešbučio konferencijų salėje. Bendraminčių kompanijoje galėsite smagiai praleisti vakarą ir palaikyti mylimą komandą, o po transliacijos šauniai atšvęsti pergalę, ragaudami gardžius restorano patiekalus ir gėrimus. Būtina išankstinė rezervacija tel. +370 313 56666
Konferencijų salės įranga
Konferencijų salėje siūloma standartinė įranga: multimedijos projektorius, ekranas, rašymo lenta su bloknotu ir rašikliais, internetas, televizija, CD grotuvas.

 Rašymo lenta-bloknotas ir rašikliai

15,00 €

 Rašymo popierius bloknotui

10,00 €

 Projektorius (multimedija), valdymo pultelis

29,00 €


Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės tel: +370 696 94662 arba sales@pusynas.lt
Konferencijų salės nuomos kainos

 Konferencinės salės nuoma dienai 

 80,00 €  

 Konferencinės salės nuoma pusei dienos 

50,00 € 

 Kavos pertraukėlės 

 4,00 € - 7,00 €

 Pietūs                      6,00 € - 9,00 €

 Vakarienė 

  8,00 € - 12,00 €

 Šventinis vakaras (furšetas, banketas)

 20,00 € - 25,00 €

Užsakius 10 ir daugiau kambarių konferencijų salė suteikiama nemokamai.
Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės tel: +370 696 94662 arba sales@pusynas.lt

Turite klausimų? Parašykite mums!