Atrask „Pušyną“ iš naujo !!!

Viešbutis Druskininkuose, Poilsis Druskininkuose

Verslo erdvė Jūsų tikslams. Norite pakeisti triukšmingą miesto aplinką ir ramiai aptarti verslo klausimus, organizuoti mokymus, seminarus, aktyvų poilsį gamtoje – Druskininkų kurortas ir viešbutis “Pušynas” tam tinkama vieta ir puikus pasirinkimas. Verslo erdvė, apgyvendinimas, maitinimas ir SPA malonumai – viskas po vienu stogu viešbutyje “Pušynas”.

 

 

 

Konferencijų salė. Jūsų paslaugoms 100 m2 universali, skirta įvairiems pobūviams salė. Pasidalinkite savo norais ir idėjomis, o mes pasirūpinsime jų įgyvendinimu, renginio detalėmis, techniniu aprūpinimu, puikia atmosfera ir gera nuotaika. Laukiame atvykstant !

 

 

 

Motyvacinės programos. Bendros veiklos padeda pažinti žmones, suprasti jų stiprybes, atrasti bendrų sąlyčio taškų ir interesų. Bendri pietūs, išvykos į gamtą, baidarių, dviračių, sveikatinimo žygiai sukuria tarsi mini socialinį tinklą ir yra tvirtas pagrindas bendrų tikslų siekime. Druskininkų miesto infrastruktūra puikiai pritaikyti ieškant originalių sprendimų ir netradicinių veiklų, kviečiame visa tai atrasti, pasisemti jėgų ir naujos energijos tvariai bendradarbiaujant su unikalia Druskininkų krašto gamta.

Rezervacija internetu

Jūsų patogumui, rezervacijos galimybės internetu

Dovanų kuponai

Įsigykite dovanų kuponus internetu

Mūsų partneriai:

Susisiekime:

UAB Druskininkų viešbutis „Pušynas“
Taikos g. 6, LT-66119, Druskininkai
Tel./faks. 8 313 56666
El. Paštas: info@pusynas.lt

Visos teisės saugomos © 2019 Pušynas | Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies)