Viešbutis Druskininkuose

Viešbutis „Pušynas“, įsikūręs pačiame Druskininkų centre, savo svečiams užtikrina jaukią viešnagę ir puikų poilsį. Viešbutyje rasite visus reikalingus patogumus, paversiančiais jūsų viešnagę malonia ir kokybiška.

Pušynas

Viešbutis Druskininkuose

Pačiame Druskininkų centre esantis viešbutis „Pušynas“ pasitinka miesto svečius, poilsiautojus, pasiilgusius ramybės, gamtos, gryno oro. 3 žvaigždučių viešbutyje rasite visus patogumus, užtikrinsiančius turiningą, kokybišką ir jaukų poilsį bei viešnagę.

Viešbutis Druskininkuose primena didžiulį pušies kankorėžį. Pro jo langus matyti autentiška neogotikinio stiliaus Druskininkų bažnyčia, greta – Druskonio ežeras, Druskininkų vandens parkas, gydyklos, Lynų keltuvas, Nemuno upės pakrantės, pramogų ir nuotykių parkas.

„Pušyno“ viešbutis po savo stogu teikia ne tik apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas – čia galite pasimėgauti SPA procedūromis, gydomaisiais kompleksais, o viešbučio darbuotojai profesionaliai organizuos jums ir jūsų partneriams konferenciją ar renginį.

Viešbutyje „Pušynas“ galėsite pasimėgauti organizuotu romantišku savaitgaliu, sveikatingumo programomis, pasidžiaugti teminiais vakarais, pokyliais, viešbutyje

 

„Pušynas“ nuolat vyksta fotografijos, tapybos parodos. „Pušyne“ dirbantys profesionalai taip pat organizuos pažintines ekskursijas, pramogas.

„Pušyno“ viešbutis Druskininkuose turi 69 įvairaus tipo ir standarto kambarius: vienviečiai,dviviečiai, liukso klasės kambariai. Visi kambariai su balkonais. Kiekviename kambaryje yra darbo vieta, palydovinė televizija, telefonas, internetas.

 

Vienu metu viešbutyje gali apsistoti iki 150 svečių. Viešbučio „Pušynas“ svečiams be  papildomo mokesčio: automobilių stovėjimo aikštelė, internetas poilsio zonose ir kambariuose (Wi- Fi), seifas (viešbučio registratūroje), spauda (viešbučio fojė).

Rezervacija internetu

Jūsų patogumui, rezervacijos galimybės internetu

Dovanų kuponai

Įsigykite dovanų kuponus internetu

Mūsų partneriai:

Susisiekime:

UAB Druskininkų viešbutis „Pušynas“
Taikos g. 6, LT-66119, Druskininkai
Tel./faks. 8 313 56666
El. Paštas: info@pusynas.lt

Visos teisės saugomos © 2019 Pušynas | Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies)