Restoranas Druskininkuose

Malonūs pietūs ar jauki vakarienė stilingame viešbučio „Pušynas“ restorane yra bene privalomas viešnagės Druskininkuose atributas.

Jauki Restorano aplinka

Viešbutis Druskininkuose, Poilsis Druskininkuose

Viešbučio „Pušynas“ restoranas 

Mūsų restorane, viešbučio ir kurorto svečiams, siūlome puikius europietiškos virtuvės patiekalus, specialius verslo pietus (nuo pirmadienio iki penktadienio) ir visuomet pateikiame tik šviežią, mūsų pačių gaminamą maistą. Tai puiki vieta organizuoti įvairius šventinius renginius (banketai, furšetai, iškilmingos vakarienės) – yra galimybė vienu metu iki 60 svečių.

 

 

Šiltuoju metų laiku, visus kviečiame į restorano lauko terasą, kurioje ilsėdamiesi grožėsitės Druskininkų panorama, skanausite įvairias virtuvės Šefo naujienas, gaivinsitės gurkšnojant įvairius gėrimus, o šeštadieniais restorane mėgausitės gyvos muzikos vakarais. Restorano A-La-Carte meniu rasite ČIA.

 

 

 

Gardžiausi pusryčiai pačiame Druskininkų centre. Kiekvieną dieną nuo 8:00 val. siūlome švediško stalo ir A La Carte tipo pusryčių meniu.

Pusryčių meniu

Taupantiems laiką – užkandžių rinkiniai

Savo stalą papuošite ir svečius nustebinsite tikrai išskirtiniais mūsų siūlomais vieno kąsnio užkandžiais. Jums tereikia įvardinti asmenų skaičių, kurio laukiate svečiuose – mes pasiūlysime patį optimaliausią užkandžių variantą ir meniu, ir kainos atžvilgiu. Kontaktas Jūsų pageidavimams ir užsakymams +370 68730889

 

 

Gardus puodelis kavos Druskininkų centre  

Mūsų restorane kavai naudojamos Lavazza „CREMA E AROMA ESPRESSO“ kavos pupelės (natūrali arabika; Brazilija). Kavos, paruoštos iš šio pupelių mišinio, skonis yra intensyvus, o džiovintų vaisių poskonis ilgai išliekantis… Pupelių mišinys yra „nekaprizingas“gaminant kavą, tad tiek dėl skonio, tiek ir dėl savo universalumo ruošiant kavą, šis mišinys yra užsitarnavęs „aukso viduriuko“ titulą.

 

 

Susikurk savo svajonių salotas mūsų „Salotų bare“

Viešbučio „Pušynas“ Salotų Baras ir Salotos Išsinešimui tikrai tiks visoms progoms ! Apsilankykite ir  susikurkite savo svajonių salotas iš mėgstamų ingredientų „Pušyno“ Salotų Bare, kiekvieną dieną nuo 12 iki 22 val.

Midi porcija – 4 € / Maxi porcija – 5 € / Stiklainis + 1,9 €

 

 

Skaniausios midijos Druskininkų mieste 

Mūsų restorano pasididžiavimas – laiko patikrintas, dieviškai skanus receptas – Troškintos Midijos baltojo vyno – grietinėlės padaže ir dar keletas tik mūsų virėjų žinomų slaptų ingredientų.

Porcijos kaina 8,90 € , dydis tinkamas dviem asmenims

 

 

Viešbučio „Pušynas“ restorano darbo laikas:

Mes dirbame 7 dienas per savaitę, ištisus metus:

VII – IV nuo 8:00 iki 21:00 val.
V – VI nuo 8:00 iki 23:00 val.

Rezervacija internetu

Jūsų patogumui, rezervacijos galimybės internetu

Dovanų kuponai

Įsigykite dovanų kuponus internetu

Mūsų partneriai:

Susisiekime:

UAB Druskininkų viešbutis „Pušynas“
Taikos g. 6, LT-66119, Druskininkai
Tel./faks. 8 313 56666
El. Paštas: info@pusynas.lt

Visos teisės saugomos © 2019 Pušynas | Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies)