Atrask "Pušyną" iš naujo !!!

Moderni ir visą reikiamą įrangą turinti konferencijų salė Druskininkuose, viešbutyje „Pušynas“, leis jums susitikti su verslo partneriais ar surengti darbuotojų mokymus nekasdieniškoje aplinkoje. Ramybė ir gaivus kurorto oras padės pailsėti ir į daugelį dalykų pažvelgti naujai.

Verslo erdvė Jūsų tikslams

Viešbutis Druskininkuose, Poilsis Druskininkuose

Viešbutis „Pušynas“ siūlo konferencijos organizavimo, apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas pačiame Druskininko kurorto centre už tikrai žemą kainą! Norite pakeisti aplinką ir aptarti kartu su partneriais ar svečiais svarbius reikalus, surengti mokymus ar konferenciją? Viešbutis „Pušynas“ Druskininkuose siūlo Jums, Jūsų svečiams bei verslo partneriams puikias sąlygas.

 

 

Konferencijų salėKonferencijų salė aprūpinta modernia įranga: multimedijos projektorius, nešiojamasis kompiuteris, rašymo lenta su blonknotu ir rašikliais. Tai pat ekranas, kuriame galėsite visiems parodyti savo pranešimo medžiagą, internetas, televizija, DVD ir CD grotuvas. Iškilus nesklandumams, Jums padės viešbučio „Pušynas“ techninė pagalba. Konferencijų salė išplanuota itin universaliai, todėl galimi skirtingi kėdžių bei stalų išdėstymo būdai. Viešbučio „Pušynas“ konferencijų salėje gali tilpti nuo 40 iki 80 konferencijos dalyvių.

 

Apgyvendinimo paslaugos teikiamos įvairaus tipo kambariuose: vienviečiuose, dviviečiuose, liukso klasės kambariuose. Viso viešbutyje 69 kambariai. Visi kambariai su balkonais, kiekviename kambaryje yra darbo vieta, palydovinė televizija, telefonas, internetas. Grupėms nuo 10 asmenų taikomos išskirtinės kainos bei nuolaidos. Į nakvynės kainą įeina: nakvynė, pusryčiai viešbučio restorane (švediškas stalas),  1 val. apsilankymo garinės pirties ir sūkurinės vonios komplekse;

 

Maitinimo paslaugos teikiamos originalaus interjero viešbučio restorane. Svečių čia laukia jauki atmosfera, gardūs europietiškos virtuvės patiekalai. Gausūs grupinių pietų, vakarienių, banketų/furšetų, kavos pertraukų meniu. Taip pat pagal pageidavimą organizuojame teminius vakarus, muzikantus, vedėjus. Restoranas vienu metu gali aptarnauti iki 120 asmenų. Siūlome dvi prabangias ir jaukias sales: bendra restorano salė iki 80 asmenų, banketinė salė iki 40 asm.

 

Viešbučio SPA centre atliekamos Negyvosios jūros vandens ir purvo terapijos (vanduo bei purvas atgabenti tiesiai iš Izraelio), įvairūs masažai, gydomosios bei grožio procedūros skirtos kūnui ir veidui. SPA centro procedūros atliekamos sertifikuotų specialistų, naudojant tik profesionalias ir patikrintas priemones. Grupėms viešbučio SPA centre taikomos nuolaidos. SPA centre vienu metu galime aptarnauti iki 10 asmenų.

 

saudymo-is-lanko-varzybos-alytuje-61939541Pažintinės-pramoginės programos grupėms – tai puikus būdas pailsėti po sunkios mokymosi dienos. Sustiprinti ryšius bei komandinę dvasią tarp kolegų. Nepamirštamai praleisti laiką. Siūlomos įvairios trukmės programos (nuo 1 iki 7 val.). Programos skirtos grupėms nuo 15 asmenų. Surengę konferenciją Druskininkuose pamatysite, kad nesuklydote: grynas oras, graži gamta, rami aplinka ne tik padės tinkamai susikaupti darbui, bet ir padės ieškant naujų idėjų ir minčių!

Daugiau informacijos: marketing@pusynas.lt , +370 656 56516

Rezervacija internetu

Jūsų patogumui, rezervacijos galimybės internetu

Dovanų kuponai

Įsigykite dovanų kuponus internetu

Mūsų partneriai:

Susisiekime:

UAB Druskininkų viešbutis „Pušynas“
Taikos g. 6, LT-66119, Druskininkai
Tel./faks. 8 313 56666
El. Paštas: info@pusynas.lt

Visos teisės saugomos © 2019 Pušynas | Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies)